KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354302
nr 1235 4302
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, 2 st, Walter du Halde (f. 1919), Mor med barn. Olja på duk, signerad. 60x50,60x60
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:04:25
18/2 17:04:51
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde